Najít zájezd

Vyberte si zájezdy podle vašeho gusta!

O nás

Cestovní agentura Culinaria Travel vám zprostředkuje netradiční gastronomické a enologické zážitky v pečlivě vybraných destinacích světa. Poskytujeme služby, které běžné subjekty v cestovním ruchu nenabízejí vůbec nebo jen v omezeném rozsahu. Námi nabízené cesty jsou exkluzivní, s nejvyšší kvalitou služeb a organizované pro dvojice nebo menší skupiny. Zprostředkujeme vám zážitky, na které běžní turisté nemohou dosáhnout.

Culinaria Travel úzce spolupracuje s renomovanými a spolehlivými cestovními kancelářemi, výrobci, vinaři, šéfkuchaři, restauracemi a dalšími specialisty v oboru.  Na vaše přání na cestách za poznáním chutí světa vás mohou doprovázet kvalifikovaní průvodci, kteří podají zasvěcený výklad v navštívených gastronomických zařízeních.

Zajistíme vám pohodlný z
působ dopravy, ubytování v exkluzivních netradičních zařízeních lokálního charakteru, jako jsou vily, usedlosti, farmy apod. a vytvoříme pro vás pestrý program na míru s nezapomenutelnými kulinárními zážitky.

Cesty s Culinaria Travel jsou na našem trhu novou příležitostí pro ty, kdo rádi poznávají gastronomii vybraných zemích podrobněji a zasvěceněji, než je tomu možné při běžné rekreační turistice. Pro profesionály je to možnost přímo kontaktovat výrobce a dodavatele gastro
nomických specialit.