OCHUTNEJTE KRÁSY RAKOUSKÝCH ALP

Dostupné termíny :

Mám chuť jet

O zájezdu

Pojeďte s námi ochutnat krásy rakouských Alp v typickém tyrolském penzionu s českým servisem. Perfektně se tady o Vás postarají a navíc se domluvíte česky. Penzion se nachází v malebném městečku Mittersill v samém srdci národního parku Hohe Tauern. Nudit se tady rozhodně nebudete. Můžete celoročně lyžovat na ledovci Kitzsteinhorn - v blízkosti penzionu najdete 6 známých lyžařských středisek. Doporučujeme návštěvu zbrusu nových termálních lázní Tauern Spa v Kaprunu nebo si můžete zahrát golf pouze 1 km od penzionu.

Po příjezdu do penzionu Vás uvítají přípitkem dle Vašeho přání, parkování máte zajištěno přímo před domem. Ubytování Vás čeká v moderních, velmi útulných pokojích (jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje nebo De-Luxe apartmány s kachlovými kamny, dvěma balkony a dřevěnými stropy). Denně Vám připravíme bohaté snídaně formou bufetu (rakouské uzeniny apod.), večer u nás můžete dobře pojíst a popít v útulné jídelně nebo na terase u bazénu. Ochutnat můžete např. pravé rakouské sýrové spätzle se salátem a spousty dalších místních specialit. Doporučíme Vám i spousty výborných a tradičních restaurací v blízkém okolí.

V penzionu je velkoplošná satelitní TV s českými i slovenskými programy, zdarma vysokorychlostní wi-fi, infrasauna s Kneipp-sprchou, solárium, malé fitness, fotbálek, hokej, šipky. A nezapomeňte s sebou plavky! V létě je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén na zahradě. Tenisové a squash kurty jen 700 metrů od penzionu.

 

Podobné zájezdy

restaurant2.jpg, 18kB

OCHUTNEJTE KRÁSY RAKOUSKÝCH ALP

Za jídlem

Gurmánské zážitky

Gurmánský zážitek – už, když vyslovíte toto slovo, sbíhají se vám sliny. Co si pod ním představíte právě vy? Správný gastronomický zážitek se netýká jen jídla, důležitá ...

Stále je co objevovat - Jižní Morava

Cestovní kancelář Culinaria Travel (www.culinariatravel.cz) zařadila do svého programu  kromě cest za poznáním gastronomie a vín celého světa také dvoudenní a třídenní programy na ...

Naši partneři